RK Ljubljana > Mladinci > Novice > Mladinske selekcije odlične v Zagrebu

Novice

Mladinske selekcije odlične v Zagrebu

26.03.2017
Minula sobota je bila za mladince Rugby Ljubljana zelo uspešna. Sonce nas je pričakalo že na Ovalu. V Zagreb smo prišli nabiti z energijo. Najmlajši U10 so odprli turnir, tekma je bila neodločena. Eni in drugi niso popustili in branili svoj teritorij. Naslednji obe tekmi proti RK Zagreb in RK Mladost so tudi pripadali našim U12 fantom in deklici. Res izjemni predstavi najmlajših selekcij.

Zmagoviti niz se je nadaljeval z U14, ki so dobesedno razbili svoje vrstnike. Veliko igralcev iz U14 je po svoji tekmi napolnilo še ekipo U16, kjer se je proti fantom borilo tudi naše dekle Taja! Čeprav so bili nasprotniki večina vsaj leto dni starejši, so naše želve odlično parirale in izgubile le za tri skore (20:5). Tudi iz U16 se je nekaj fantov pridružilo najstarejšim mladincem U18. Le-ti so zmagali v zadnjih minutah tekme, s pomočjo kazenskega zadetka (7:5). Hrabre spremlja sreča - kajti na turnirju v Pragi so ravno v finalu izgubili, tokrat pa so pokazali vztrajnost, odgovornost in napredek!

Čestitamo fantom in dekletoma za osvojeni Cup mesta Zagreb!