RK Ljubljana > Člani > Novice > PH: RK Zagreb-RK Ljubljana 17-7 (10-7)

Novice

PH: RK Zagreb-RK Ljubljana 17-7 (10-7)

11.12.2017

V zadnji tekmi sezone je RK Ljubljana v gosteh izgubila tekmo proti RK Zagreb z rezultatom 17:7 (10:7), potem ko je bila tekma prekinjena v 60.minuti zaradi neregularnih pogojev. Močno deževje, sneg in mraz so dodobra namočili igrišče in pogoji za tekmo so bili ekstremno težki. Igralo se je predvem preko skrama, saj žoge prektično ni bilo mogoče podajati in obe ekipi sta čakali na napaki nasprotnika. Prvo napako so storili Ljubljnačani in domači so povedli 7:0, kasneje pa še povečali vodstvo preko kazenskega strela. Gostje so kmalu po tem preko Javornika znižali rezultat na 10:7, kar je bil rezultat polčasa.

V drugem polčasu smo gledali podobno predstavo z ogromnim številom padlih žog. Eno izmed napak so domači izkoristili za nov zadetek. Igralci so bili med seboj zaradi velike količine blata nerazpoznavni, nekaj igralcev pa je bilo na robu ozeblin, zato se je glavni sodnik Bartolič odločil, da se tekma prekine.

Sledi zimski premor, sezona pa se bo nadeljevala v začetku meseca marca 2018.